Binance’ten Yeni Yapay Zeka: Bicasso Nasıl Kullanılır?

binanceten yeni yapay zeka bicasso nasil kullanilir z66GzgqM

Geçtiğimiz yılın en büyük teknolojik trendi, yazıyla ya ada örnek görüntülerle ilettiğimiz talebi gerçeğe dönüştüren yapay zeka yazılım ve uygulamaları olmuştu. Kısa bir süre önce kitlesel erişime kapalı olan bu yazılımlar, açıldıktan çok kısa bir süre sonra akıllı telefonlarımıza uygulama olarak geldi. Son atılımlardan birisi de Binance’ten…

Çoğumuzun kripto para borsası olarak bildiği, ancak NFT ve diğer Web 3.0 devrimlerini hızlı bir şekilde sahiplenip bu alanda hizmetler sunmaya başlayan Binance, şimdi de yapay zeka trendlerine yakışır bir adım attı, Bicasso yapay zekasını tanıttı. 

Binance Bicasso ile tanışın… Ancak burada yaptığınız görselleri NFT altyapısıyla satışa çıkarabiliyor, kripto para kazanabiliyorsunuz

Bicasso, geçtiğimiz yıl hizmete giren Binance NFT pazarıyla entegre şekilde çalışıyor. Nasıl her Binance kullanıcısı bu NFT pazarında alım satım yapabiliyorsa, Bicasso’yu da kullanarak sıfırdan, hayal gücüne dayanarak ürettiği görselleri satabiliyor. 

Binance Bicasso nasıl kullanılır? 

  • Adım #1: Eğer bir Binance hesabınız yoksa buradan hesap açın
  • Adım #2: Buradan Binance Bicasso’ya tıklayın, 
  • Adım #3: Enter Magic Words alanına -İngilizce olmak şartı ile- sonuçta görmek istediklerinizi yazın (prompt)
    • Bu tarifiniz virgüller ile ayrılır ve basit komutlar içerirse çok daha iyi sonuç alırsınız. 
  • Adım #4: Upload Image (İsteğe bağlı) alanından bir resim yükleyebilirsiniz
    • Bu resim, girdiğiniz prompt gibi sonuca etki ediyor

Elde ettiğiniz sonuçları ilgili adımları izleyerek Binance NFT pazarında satışa çıkarbilirsiniz. Böylece doğrudan hayal gücünüz sayesinde, herhangi bir çizim yeteneği olmadan NFT üretip gelir elde etme şansınız olacak. Ancak baştan söyleyelim, bu alanda rekabet çok fazla ve rakipleriniz gerçekten çok iyi olacak. 

NOT: Binance Bicasso erişime yeni açılan bir hizmet olduğu için zaman zaman yoğunluktan dolayı sorunlar yaşayabiliyor. Eğer siz de “Too many requests in queue, please try again later” hatası ile karşılaştıysanız, biraz daha bekleyip denemenizde yarar var.