İnternetNisan 24, 2022

Bir sonraki Pokémon GO etkinliği İzmir’de! Bir de sürpriz var!

23 Nisan’da Güzel Sanatlar Parkı’nda (İzmir) düzenlenecek topluluk gününde çok özel bir Pokémon da ilk kez ortaya çıkacak. Üç saat sürecek ...

23 Nisan’da Güzel Sanatlar Parkı’nda (İzmir) düzenlenecek topluluk gününde çok özel bir Pokémon da ilk kez ortaya çıkacak.

Üç saat sürecek topluluk etkinliğinde ilk kez ortaya çıkacak Pokémon, Stufful olacak! Gerçekten şanslı olan Eğitmenler etkinlikte parlak bir Stufful yakalayabilecek. Ayrıca etkinlik sırasında veya sonraki iki saat içinde Stufful’ı evrimleştirerek, Güçlü Saldırı Emici Yumruğu bilen Bewear’ı elde etme şansına sahip olabilecekler.

Büyük ödüller var!

Eğitmenleri Topluluk Günü’ne özel “Yumuşacık Ayıcık” adında bir Araştırma Hikayesi’nin yanı sıra Pokémon yakalarken normalde elde ettikleri TP puanının üç katını kazanma, Stufful yakaladıklarında 2 kat Stufful XL Şeker elde etme şansı, 2 kat daha fazla Yakalama Şekeri, grup oyunu bonusları, etkinlik çıkartmaları gibi birçok ödül kazanma fırsatı bekliyor.

İzmir’de gerçekleşecek olan topluluk etkinliğiyle ilgili detayları kaçırmamak için Pokémon GO Türkiye resmi sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Instagram.com/PokemonGOAppTR

Twitter.com/PokemonGOAppTR

Facebook.com/PokemonGOAppTur

paylaş
Telefon
Whatsapp
Teklif Al
E-Posta
Projeler