BilgisayarlarMayıs 31, 2022

Casper, 8 Saatte Şahsa Özel 2 bin 500 Bilgisayar Üretebiliyor

Casper, Türkiye’deki bilgisayar üretiminin %80’nini karşıladığı üretim merkezinde 8 saatte 2.500 adet bireye özel bilgisayar üretimi ...

Casper, Türkiye’deki bilgisayar üretiminin %80’nini karşıladığı üretim merkezinde 8 saatte 2.500 adet bireye özel bilgisayar üretimi gerçekleştiriyor. Kullanıcıların gereksinimlerine en uygun performansı sağlamak için tahliller üreten Casper, 200 milyona yakın özelleştirme seçeneğini sunduğu bilgisayarları ile Türkiye’de şahsa özel bilgisayar üretebilen tek marka olma özelliğini de taşıyor. Son olarak taşınabilir platformlardaki en yüksek performansı sunan işlemcisine ve ekran kartına sahip laptopu Excalibur G911’i görücüye çıkaran Casper, ayrıyeten Türkiye’de 12. Kuşak Intel i9 işlemciyi ve NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti ekran kartına sahip birinci laptop oyun bilgisayarını satışa sunan oldu.

Bireye Özel Bilgisayar Üretiminde Birinci ve Tek

Casper, anakart üretimini de gerçekleştirdiği teknoloji üssünde kullanıcılarına özel bilgisayar üretimi gerçekleştiriyor. Seri üretime göre büsbütün kullanıcıların kullanım ve muhtaçlık alanlarına nazaran özelliklerini belirlediği bilgisayarların üretimini Türkiye’de, Türk mühendislerle gerçekleştiren Casper, 2 başka üretim bandında saatler içerisinde binlerce ferdî bilgisayar üretebiliyor. Yalnızca siparişe uygun üretime geçen Casper’ın geçen yıl ürettiği bilgisayarların %80’ini laptoplar, %20’sini de masaüstü bilgisayarlar oluşturdu.

En Üstün Özellikli Laptop Oyun Bilgisayarı Kullanıcılara Sunuldu

Türkiye’nin teknoloji markası Casper, yenilenen ve üstelik kullanıcıların da dilediği üzere konfigüre edebildiği Excalibur G911 ile profesyonellere ve oyun tutkunlarına muhtaçlıkları olan performansı ziyadesiyle sunuyor. Hibrit çekirdek mimarili 12. Kuşak Intel Core i9-12900HK işlemciye sahip birinci laptop olan Excalibur G911, NVIDIA’nın en üst düzey ekran kartı olan RTX 3080 Ti’a sahip. Dünyanın en düzgünlerini tek bir yerde barındıran üstün dizaynlı Excalibur G911, core gamerler, mimar, mühendis, öğrenci ve yazılımcı üzere profesyonel bölüme de hitap ediyor.

Telefon
Whatsapp
Teklif Al
E-Posta
Projeler