BilgisayarlarMayıs 31, 2022

Casper Nirvana’da Geleceğin Tercihlerine Uygun Özelleştirilebilir Bilgisayarlar Üretiliyor

Değişen teknolojik hayat standartları tercihleri de şekillendiriyor. Bilhassa bilgisayarlar olmadan bu hayatın içerisinde yer almak artık ...

Değişen teknolojik hayat standartları tercihleri de şekillendiriyor. Bilhassa bilgisayarlar olmadan bu hayatın içerisinde yer almak artık imkansız. İster masaüstü olsun ister laptop, bilgisayarlar hayatın artık her anında kullanıcıların gereksinimlerini gidermek ismine yanlarında bulunuyor. Bilgisayar üretiminde 200 milyona yakın konfigürasyonu gerçekleştiren bilgisayar bölümünün önderi Casper da bilhassa Nirvana ile yarının iş ve eğitim hayatına uygun bilgisayarları öğrencilere ve çalışanlara sunuyor.

Geleceğin Şartlarına Uygun Özelleştirilebilir Bilgisayarlar Üretiliyor

Bilgisayar kullanımı gereksinimlere ve artık geleceğin iş yapış biçimlerine nazaran şekilleniyor. Bazılarının işleri için çok güçlü ekran kartına sahip bilgisayarlar gerekiyorken, bazıları için de depolama ya da işlemci değer arz ediyor. Lakin kullanım alanlarına nazaran birçok vakit gereksinimlerin belirlendiği laptop ve masaüstü bilgisayarlarında kullanıcıların kendilerine en uygun bilgisayarları oluşturmaları da çoklukla sonuçsuz kalabiliyor. Yarının tercihlerine uygun azamî üretkenliği ve minumum vakit kaybını kullanıcılarına Nirvana laptop ve masaüstü bilgisayarlarla sunan Türkiye’nin konfigürasyon yapabilen en büyük bilgisayar üreticisi Casper, tıpkı vakitte Türkiye’deki bilgisayar talebinin %10’unu karşılarken, ülkedeki yerli bilgisayar üretiminin de %80’ini gerçekleştiriyor.

Yarının Tercihinde Nirvana Ön Plana Çıkıyor

Öğrencilerden iş dünyasına kadar her kısmın tercihi gelecekle uygun bilgisayarları kullanmaktan geçiyor. Bunun arayışında olan kullanıcıların yanında ise değişimin her an yaşandığı ve teknolojik gelişmelerin daima gerçekleştiği Casper Nirvana bilgisayarlar oluyor. Mobilleşmenin süratle arttığı ve stabil kalmanın artık mümkün olmadığı dünyada en güçlü Intel işlemcileri ve NVIDIA ekran kartlarını laptoplarında sunan Casper Nirvana, muhtaçlığa nazaran azamî performansı kusursuz dizaynlarla da ulaştırıyor.

Nirvana’nın geniş eser gamı ile yarının tercihinde kullanıcılarına öncülük eden Casper’ın laptop ve masaüstü bilgisayarlarına https://www.casper.com.tr linkinden ulaşabilirsiniz.

Telefon
Whatsapp
Teklif Al
E-Posta
Projeler