bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Entegrasyon Nedir?

Göksoy Medya Yazılım entegrasyonu; Entegrasyon hizmeti ile farklı platformlarda çalışan programların güvenilir bir alt yapı ile tek yada çift yönlü data akışı ile etkileşimli olarak çalışmasının sağlanmasıdır. Çalışma hayatından çok büyük kolaylıklar sağlayan bir çalışmadır.

Ürün Entegrasyonları

Kargo Entegrasyonları

Pazar Yerleri Entegrasyonları

Ödeme Yöntemi Entegrasyonları

01Entegrasyon Neden Gereklidir?

Entegrasyon iki farklı programda kullanılacak verileri tek yerden kontrol etmenizi ve yönetmenizi sağlar. Birçok çeşidi olduğu gibi birçok kullanım alanı da bulunmaktadır. Bir verinizi birden fazla alanlarda veya farklı yerden kullanmak istediğinizde kolaylıkla dağıtabileceğiniz gibi, bağlantı kurulacak diğer bir yapıdan da veri almanıza olanak sağlar. Kurumsal alanda , Online alanda, statik ve dinamik yapıların hepsine entegrasyon yapılabilmektedir.

Entegrasyon yararlarının en başında kontrol gelmektedir. Birden fazla yapıda dinamik olarak kullanılan verilerdeki değişimin, tüm bağlı alanlarda anlık veya belirli zamanlarda değişime uğrayarak güncel kullanımını sağlar.

02Entegrasyon Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

Entegrasyon yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu, ihtiyaçlarınız doğrultusunda istenilen verilerin entegrasyona dahil olup olmadıklarıdır. Entegrasyon yapılmadan önce iyi bir analiz ile ihtiyaçların tespiti şarttır.

Örneğin ;

Genellikle kurumsal B2B uygulamalarında, kullanılan ERP programları ile ürün, stok, fiyat, sipariş, kargo, ödeme, fatura gibi başlıca entegrasyonlar yapılmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken bu maddelerin bizler için yeterli olup olmadıklarıdır. Entegrasyon aynı zamanda ilgili birimler ile yapılır. Bir Ödeme Yöntemi entegrasyonu , o hizmeti sağlayan kuruluş ile yapılmaktadır.

03Entegrasyon Çözümleri?

Göksoy Medya olarak ihtiyaç ve istekler doğrultusunda firmaların iki farklı programları arasında entegrasyon hizmetleri sunmaktayız. Kolay, Hızlı, Yönetebilir olmak ve veriye istediği her yerden ulaşmak çağımızda bu kadar kolayken, firmaların bu konudaki ihtiyaçlarına çözümler sunmaktadır. Göksoy Medya ayrıca ihtiyaçlara uygun ürünler ile de , firmaların kullandıkları ERP programlarına entegre olarak yenilikçi ve güvenilir bir yapıda çözümler sunmaktadır.

Yönetim ve Takip konusunda endişeniz var ise, hataları önlemek için kullandığınız tüm programları tek bir yerden izlemek veya yönetmek istemez misiniz?

Çözümü için bizimler iletişime geçin !

https://goksoymedya.com/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_03.png
https://goksoymedya.com/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_05.png

Entegrasyon Nasıl Yaptırabilirim?

Göksoy Medya ile iletişime geçerek!
1.Adım

Göksoy Medya ile İletişim Kur

2. Adım

Özet Bilgi ve Gün Planlaması

3. Adım

Planlanan Günde Ziyaret ve Analiz

4. Adım

Stratejik Tespit Sunumu ve Karar

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Entegrasyon İşlerinizdeki Hata Payını Azaltır!

Kolay bir yönetim için tek bir yerden veri koordinasyonu sağlayarak ekleme, çıkarma, güncelleme, izleme gibi adımları entegrasyon sistemlerimiz ile kolaylıkla yapabilirsiniz.
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://goksoymedya.com/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_04.png
Telefon
Whatsapp
Sepet
Teklif Al
Giriş Yap