İnternetMayıs 16, 2022

Facebook ve Instagram’dan Top Gun: Maverick sürprizi: Bildiri atın ve olacakları görün…

Messenger ve Instagram, Top Gun: Maverick'in vizyona girişini kutlamak için Paramount Pictures ile işbirliği kurdu ve özel bir bilgi müsabakası ...

Messenger ve Instagram, Top Gun: Maverick’in vizyona girişini kutlamak için Paramount Pictures ile işbirliği kurdu ve özel bir bilgi müsabakası başlattı.

12 soruluk bilgi müsabakası Top Gun Flight School, emojiler, alıntılar, yeni fragmanlar, eski fotoğraflar ve görüntüler, oyuncu rolleri ve daha fazlasını içeriyor.

Kreatif Mağaza Lider Yardımcısı Jimmie Stone, tecrübe hakkında yaptığı konuşmada şu cümleleri kurdu: “Sıkı sinema hayranları için içeriği ne kadar güzel bildiğinizi kanıtlamak, içeriğin kendisi kadar eğlenceli olabilir. Meta platformlarında, cümbüş özellikleri sahiden etkileşimli olabilir ve izleyicilere sevdikleri içeriği kutlamak ve kendilerini kaptırmak için yeni yollar sunar. Merkezdeki hayran topluluklarıyla iştirakçi tecrübeler oluşturma yollarını keşfetmek ve geliştirmek için cümbüş ortaklarımızla birlikte çalışmaya devam etmekten heyecan duyuyoruz.

Messenger ve Instagram üzerinde kullanıcılar bu bilgi yarışını deneyimleyebilir ve Top Gun serisindeki en son sinemadan davet isimlerini gösteren AR başlıkları kazanabilir. Sırasıyla bir soruyu ve on soruyu yanlışsız yanıtlayarak Payback davet ismini ve Maverick davet ismini elde edebilirsiniz.

Messenger’da, Top Gun Flight School bilgisine erişmek istiyorsanız, Top Gun: Maverick Facebook sayfasındaki Artık İleti Gönder düğmesini tıklamanız kâfi olacak. Alternatif olarak, trivia’ya erişmek için Instagram’daki TOPGUNMOVIE’ye bir DM gönderebilirsiniz.

paylaş
Telefon
Whatsapp
Teklif Al
E-Posta
Projeler