Hizmetlerimiz

Aylık Abonelik Modeliyle Çalışan Bir Dijital Ajans

Abonelik modeli, Netflix, Spotify veya Google hizmetlerindeki gibi sisteme tanımlamış olduğunuz kredi kartı veya banka kartınızdan her 30 günde bir otomatik çekim yapılarak ödemesini yaptığınız ve dilediğiniz zaman hizmet iptalini kolayca gerçekleştirebildiğiniz iş modelini ifade etmektedir.

kurumsal web tasarim
odeme

Abonelik Modelinin Size Sunduğu Avantajlar!

Söz konusu dijital pazarlama olduğunda mümkün olan en iyi işi yapmak en temel amacımız. Tam da bu yüzden abonelik modeliyle çalışıyoruz! Eğer bir marka getirdiğimiz sonuçlardan memnun değilse hizmet aboneliğini hiçbir ek ücret ödemeden kolayca sonlandırabilir.

Iyzico logo.svg

Iyzico Altyapısıyla Maksimum Güvenlik

Ödeme sürecinde iyzico altyapısını kullanıyoruz.

Sunduğu hizmetlerle Türkiye’de “güvenli internet alışverişi” tanımının sözlük karşılığı olan iyzico Korumalı Alışveriş ile tüm kart bilgileriniz olumsuz durumlara karşı güvendedir.Bugüne kadar 4 milyondan fazla tüketicinin güvenle tercih ettiği iyzico Korumalı Alışveriş özelliği ile tüm kart saklama ve satın alma sürecindeki bilgileriniz özel olarak korunmaktadır.

Hemen Şimdi Başlayalım!

Sunduğumuz hizmetlerin tamamı tıpkı Spotify veya Google hizmetlerindeki gibi kredi kartı veya banka kartınızdan her 30 günde bir otomatik çekim yapılarak ödemesini yaptığınız ve dilediğiniz zaman hizmet iptalini kolayca ve bedelsiz gerçekleştirebildiğiniz şekilde çalışır.
kurumsal web tasarim goksoymedya

Web Tasarım

Kurumsal internet sitenizi tasarlayıp yayına alalım

landing-page-goksoymedya

Landing Page

Kampanya ve ürün satış sayfalarınızı tasarlayalım

e ticaret goksoymedya

E-Ticaret

Müşterilerinizin kapınıza değil, ekranınıza gelmesini sağlıyoruz.

seo goksoymedya

Seo Paketleri

Tam Kapsamlı Yüksek Etkili SEO Paketleri

sosyal medya goksoymedya

Sosyal Medya

Tüm sosyal medya yönetim süreçlerinizi biz yürütelim

google ads goksoymedya

Google Ads

Google Ads kampanyalarınızı sorunsuzca yönetelim

dijital pazarlama goksoymedya

Dijital Pazarlama

Sizin kendi dijital pazarlama ekibiniz gibi çalışalım

meta reklamlar goksoymedya

Meta Ads

Facebook ve Instagram reklamlarınızı yönetelim.

website destek goksoymedya

Website Destek

Websitenizin yönetimiyle vakit kaybetmeyin biz halledelim

Mutlu Müşterilerimiz

Çözüm Odaklı Profesyonel Hizmet

Sık Sorulanlar

Sizden gelen en özel sorular ve yanıtlarını keşfedin.

 • 1. Dijital Pazarlama Nedir?

  Bir ajans olarak aldığımız en yaygın soru, dijital pazarlamanın tam olarak ne olduğudur. Markanızın doğru zamanda doğru hedef kitleye ulaşması ve daha çok satış ya da bilinirlik elde etmesi için internet veya mobil cihazlar kullanılarak yapılan pazarlama çabalarını ifade etmektedir.

 • 2. Dijital Pazarlama Kanalı Nedir?

  Dijital pazarlama kanalı, internete bağlı bir cihaz aracılığıyla eriştiğiniz bir platform veya kanaldır. Yaygın dijital pazarlama kanalları arasında Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Ücretli Arama (genellikle SEM veya PPC olarak anılır), Sosyal Medya, E-posta Pazarlama, Görüntülü Reklamcılıktır.

 • 3. Göksoy Medya Pazarlamadan Fayda Sağlar Mı?

  Müşterileriniz ve potansiyel müşterileriniz dijital cihazlar kullanıyorsa veya internette vakit geçiriyorsa, cevap neredeyse kesinlikle evet. Etkili bir strateji ile hareket edilirse hem B2B hem de B2C markalar dijital pazarlamadan büyük oranda fayda sağlayabilir.

 • 4. Dijital Ajansla Çalışmak Nasıl Bir Şey?

  Bu yaklaşım her dijital ajansa göre değişkenlik gösterir. GÖKSOY MEDYA'da bir müşteri-ajans ilişkisi, hesap yöneticisinden (Günlük Temas Noktanız), kıdemli bir danışmandan ve bir stratejistten oluşacaktır. Şimdi arkanıza yaslanın ve büyümeye odaklanın.

 • 5. Hangi Kanallarla Çalışıyorsunuz?

  SEO, PPC, Ücretli Sosyal Medya Reklamları, Web, E-posta Pazarlama, İçerik ve Görüntü olmak üzere 6 temel kanalda çalışıyoruz. 6 kanalın tamamında farklı yaklaşımlar ve uyumlu bir çalışma stili sunabiliyoruz.

 • 6. Dijitalin Pazarlamada Riskler Nelerdir?

  Tüm pazarlama kanalları ve ticari girişimler gibi, her zaman risk vardır. Bu riskin ne kadar büyük olduğu, yaptığınız araştırma miktarına, kullandığınız kanallara ve güçlü bir stratejiniz olup olmadığına bağlıdır.

 • 7. Fazla Takipçim & Abonem Yok Bu Kötü Mü?

  Amacınız Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn sayfanıza gelen organik trafiği artırmak değilse, bazı büyük markaların yaptığı gibi muazzam bir erişime sahip olmak için yeterli beğeniyi elde etmeniz pek olası değildir.

 • 8. Web Sitesi Yapmak Ne Kadar Sürer?

  Ortalama 3 hafta sürmektedir. Oluşturulacak sayfa sayısı, tasarım detayları ve yer alacak modüllere göre 2 hafta ile 6 hafta arasında değişmektedir.

 • 9. Web Tasarım Nedir?

  Web tasarım içeriklerin belirli bir plan doğrultusunda bir araya getirilerek online olarak dünya ile paylaşılma sürecidir. Web tasarım, web siteleri, web uygulamaları ve mobil uygulamaları da kapsamaktadır.

   

 • 10. Dijital Pazarlamanın Maliyeti Nedir?

  Bu, kanaldan kanala ve farklı kampanyalar arasında önemli ölçüde değişiklik gösterir. İyi yapılan pazarlamanın bir masraftan ziyade yeni işlere yapılan bir yatırım ve işinizi büyütmek olduğuna inanıyoruz.

Sorularınız mı var? İletişim

Oturum açma modunu başlat Kayıt modunu başlat