Mobil Uygulama
Çözümleri

Mobil Uygulama Yaptırmak Mı İstiyorsunuz?
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Mobil Uygulama Nedir?

Mobil uygulama, akıllı telefon, tablet bilgisayar ve akıllı saat gibi mobil cihazlarda çalışması için hazırlanmış uygulama yazılımı. Genellikle platforma özel uygulama mağazalarından indirilir. Native, web tabanlı ve hibrit uygulamalar olmak üzere kabaca üç gruba ayrılır

Native Mobil Uygulama

Web Tabanlı Mobil Uygulama

Hybrid Mobil Uygulama

Özel Mobil Uygulamalar

01Neden Mobil Uygulamam Olmalı?

Gelişen dünyada bir çok firma teknolojik gelişmelerde ki trendi yakalayarak, işlerini çok daha kısa zamanlarda, eksiksiz olarak yazılım çözümleri ile yapmaktadır. Hata payını en aza indiren, verimliliği artıran, zamandan tasarruf ettiren ve işyeri maliyetlerini düşüren bu sistemler yardımıyla, işlerine odaklanan şirketler. Hedeflerine ulaşmayı, büyümelerini ve gelişmelerini hızlandırmıştır.

Yazılım gereksinimlerinden en önemlisi de çağa ayak uydurmaktır. Hızlı hareket eden teknolojik trendleri yakalamak her zaman hasılat sağlamaktadır. Günümüzde kurumsal Web Siteleri, E-ticaret, E-ithalat ve Web Tabanlı Yazılımlar sayesinde firmaların 7/24 ulaşılabilir olmalarını sağlanmaktadır. Ürünlerini haftanın her günü ve saati müşterilerine ulaşılabilir kılmak firmaların en büyük hedeflerindendir.

02Mobil Uygulamanın Faydaları Nedir?

Yazılımların bir oldukça faydası vardır. Bunların en önemlileri ;

Yönetim
Ulaşılabilirlik
Mobilite
İş Gücü
Zaman

Firmalar teknoloji kaynaklı yatırımlarında çağa ayak uydurarak yeni nesle uyumluluklarını gösterir ve uzun zaman hayatta kalabilirler. Günümüzde Dijital Dönüşüm olarak bahsedilen konuların başlangıcında firmaların haiz oldukları web siteleri gelmektedir. Bu web siteler Kurumsal, E-Ticaret, Mikro veya Özel fonksiyonlu olmakla birlikte, çoğu zaman dinamik yapılardan oluşmaktadır.

03Mobil Uygulama Geliştirme?

Yazılım farklı maliyetleri bulunur. Yazma maliyeti çoğu zaman adam/saat olarak malum metot ile hesaplanır. Yazılımın teknoloji maliyeti, bazı hususi yazılımlarda özel ve nadir bulunan yöntemler ile araçlar kullanıldığından, maliyete eklenmektedir. Donanım maliyetinde ise sunucu, bilgisayar, kamera benzer biçimde kalemler yer almaktadır. Fakat günümüzde süratli gelişen teknoloji yardımıyla hem yazma süreleri azalmış hem de sunucu şeklinde maliyetler giderek düşmektedir. Aynı zamanda kiralama yöntemi gibi ödeme yöntemleri yardımıyla, aylık minik taksitler ile ödeyerek de sahip olunabilecek bir yatırım haline gelmiştir. İhtiyaç olan bir yazılımın maliyeti her vakit faydasından küçüktür.

https://goksoymedya.com/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_03.png
https://goksoymedya.com/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_05.png

Mobil Uygulama Nasıl Olmalı?

Göksoy Medya ile mobil uygulamada dikkat edilecek 4 madde!
1.Adım

Tasarım

2. Adım

Kullanıcı Deneyimi

3. Adım

Hız

4. Adım

Kolay Yönetim

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Mobil uygulama fikrim var, ne yapmalıyım?

Mobil uygulama yaptırmak için şimdi bizimle iletişime geç! Uygulamaya uygun yazılım dili, tasarımı, kullanıcı deneyimi ile Göksoy Medya mobil yazılım uzmanları ile görüşerek karar ver.
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://goksoymedya.com/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_04.png
Telefon
Whatsapp
Teklif Al
E-Posta
Projeler