İnternetNisan 27, 2022

Instagram, Kıssalar için uzun vakittir sunduğu bu özelliği olağan gönderiler için de sunmaya hazırlanıyor

Bir müddettir Instagram, son kullanma tarihleri dolsa da onları kaydetmenin bir yolu olarak, en sevdiğiniz Öyküleri profilinizin en üstüne ...

Bir müddettir Instagram, son kullanma tarihleri dolsa da onları kaydetmenin bir yolu olarak, en sevdiğiniz Öyküleri profilinizin en üstüne sabitlemenize müsaade veriyor. Ve şirket yakında tıpkı şeyi gönderileriniz için de yapmanıza müsaade verebilir.

TechCrunch tarafından belirtildiği üzere, Instagram kısa müddet evvel kullanıcıların fotoğraf ızgaralarının üzerinde muhakkak gönderileri vurgulamasına imkan tanıyan bir özelliği test etmeye başladı. teste katılan kullanıcılar, bir gönderinin üst kısmındaki üç nokta simgesine dokunarak yeni “profiline sabitle” seçeneğini seçebiliyor.

Instagram yaptığı açıklamada, “İnsanların profillerinde gönderilere yer vermelerini sağlayan yeni bir özelliği test ediyoruz” dedi.

Şirketin olağan gönderileri öne çıkarmak için bir yol eklemeyi düşündüğüne dair deliller birinci olarak Ocak ayında Alessandro Paluzzi tarafından fark edilmişti. Twitter ve TikTok dahil olmak üzere bir avuç diğer toplumsal medya platformu, gönderileri çabucak hemen tıpkı formda vurgulamanıza imkan tanıyor.

Bu yeniliğin, çok fazla gönderi paylaşan ve en düzgün paylaşımlarının daima göz önünde olmasını isteyen şahıslar için büyük bir ikram olacağını söyleyebiliriz…

paylaş
Telefon
Whatsapp
Teklif Al
E-Posta
Projeler