BilgisayarlarMayıs 31, 2022

ITOPYA.COM’da Harika Gençlik Şenliği Kampanyası Başladı!

ITOPYA.COM’un gençlere (ve tabi ki kendisini hala genç hissedenlere!) özel seçtiği eserlerde mükemmel fırsatlar sunacağı ÜSTÜN GENÇLİK ŞENLİĞİ ...

ITOPYA.COM’un gençlere (ve tabi ki kendisini hala genç hissedenlere!) özel seçtiği eserlerde mükemmel fırsatlar sunacağı ÜSTÜN GENÇLİK ŞENLİĞİ başladı ve Mayıs ayının 22’sine kadar devam edecek. Bilgisayarlardan notebook modellerine, işlemcilerden monitörlere kadar birçok gaming eserde harika fırsatlar mevcut.

ITOPYA.COM’un kampanyalarında ÜSTÜN tarifi kısa vadeli büyük kampanya kategorisi manasına geliyor. Yaz öncesi son MUHTEŞEM kampanya ile gaming ve teknolojide eksikleri olanlar bu muhtaçlıklarını hesaplı halde tamamlayabilirler.

Hangi Eserlerde DEV İNDİRİMLER Var?

Kampanya içerisinde bir oyuncu ya da teknoloji tutkununun muhtaçlığı olabilecek tüm kategorilerdeki eserlerde indirim mevcut. Lakin bu natürel ki seçili eserleri kapsıyor ve stok adetleri sonlu.

Bu kampanya haricinde ek olarak, 31 Mayıs’a kadar 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz ve peşin fiyatına +taksit kampanyası da devam ediyor. Haziran ayında kargo ücretsiz ve +taksit kampanyalarının devam edip etmeyeceğini öğrenmek için ITOPYA.COM’un toplumsal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Mağazalarda İndirimler Olacak mı?

ITOPYA.COM her geçen gün farklı şubelerle hizmet verdiği alanları arttırıyor. İstanbul Acıbadem, İstanbul Beylikdüzü, İstanbul Kartal Outlet ve Ankara Söğütözü şubeleriyle hizmet veren ITOPYA.COM’un MUHTEŞEM GENÇLİK ŞENLİĞİ kampanyasında da İstanbul Kartal Outlet şubesi dışındaki 3 şubesinde de indirimli eserlerle teknoloji tutkunlarının gözdesi olacak. Girişlerde oluşabilecek yoğunluktan ötürü son güne bırakmamanızı öneririz.

Kampanyayı Nasıl Takip Edebilirim?

Kampanyayı bu temasta bulunan sayaç ile takip edebilirsiniz.

paylaş
Telefon
Whatsapp
Teklif Al
E-Posta
Projeler