Mobil Uygulama Hizmetleri

Mobil cihazların kullanımı hızla artmaya devam ediyor. iOS ve Android gibi cep telefonları artık web sitelerine farklı uygulamalarla erişebiliyor.

Yeni potansiyel veya mevcut müşterilere ulaşmak isteyen işletmeler, kurumsal iletişimlerini cep telefonu geliştirme yöntemlerini kullanarak daha güçlü reklamlarla güçlendiriyor.

Cep telefonlarının geliştirilmesi gerekli mi?
Mobil internet günümüzde daha fazla uygulamada kullanılmaktadır. Firmanız ürün ve hizmetlerinizi yansıtan aracı olduğu için firmanızın ürün ve hizmetlerini mobil platformlara taşıyan bir uygulama görsel olarak firmanızın kimliğini güçlendirir.
Mobil geliştirme, markanız için mobil platformlarda en etkili reklam araçlarından biridir.
Firmanıza özel düzenlenen kampanya, indirim ve diğer fırsatları mobil uygulamalarınız üzerinden dilediğiniz gibi sunabilirsiniz.
Mobil uygulama geliştirme ile platformlar arası uyumluluk sorunlarını da ortadan kaldırabilirsiniz. Data kullanımının ülkemizde hala pahalı olması birçok kablosuz sörfçüyü bu konuda duyarlı hale getirebilir. Mobil uygulamalarınızı geliştirirken artık kullanıcıların daha az veri tüketirken işletmenizi ziyaret etmelerini sağlayabilirsiniz. Bu sayede mobil platformlarda veri kullanımından dolayı şirketinizin bilgilerine ulaşmaktan korkan hedef kitlenize doğrudan ulaşabilirsiniz. Neden Göksoy Medya? iOS ve Android gibi platformlardaki diğer reklam faaliyetleriyle entegrasyon için güçlü mobil uygulama geliştirme çözümleri sunuyoruz. Mobil geliştirme hizmetimiz ile ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilir, size özel kampanya ve fırsatları mobil platformlarda sunabilirsiniz.
Telefon
Whatsapp
Sepet
Teklif Al
Giriş Yap