AppleHaziran 2, 2022

Ortaya çıkan patente nazaran Apple Watch’a, kimsenin beklemediği bir özellik geliyor olabilir

Bugüne kadar yüzlerce Apple patent haberini sizlerle paylaşmış olabiliriz. Fakat bunların yüzde kaçının hayata geçtiği konusunda emin değiliz ...

Bugüne kadar yüzlerce Apple patent haberini sizlerle paylaşmış olabiliriz. Fakat bunların yüzde kaçının hayata geçtiği konusunda emin değiliz. Çünkü Apple, adeta bir patent katili. Ar-Ge takımı yoluyla vakit zaman patent ofisini adeta patent bombardımanına tutan şirket, bu kere da Apple Watch akıllı saati için yeni bir patent almış durumda.

Apple Watch için paylaşılan patent örneğine nazaran Apple, akıllı saatine bir kamera yerleştirmek istiyor. Akıllı saatlerde kamera uygulamasını aslında daha evvel de görmüştük; Apple bunu yaparsa bir prensip imza atmış olmayacak. Lakin elbette Apple Watch’un gelecek modelini satın almak isteyecekler için faydalı bir eklenti olacaktır.

aaaaaaa DJjb

Patentin heyecan veren yanları ise kameranın bir flaşla desteklenecek olması. Böylelikle düşük ışıklı ortamlarda da rahatlıkla saat üzerinden fotoğraf çekilebilecek ve görüntü kaydedilebilecek.

Öte yandan Apple, bu patenti bu kere sahiden de hayata geçebilir. Çünkü AppeInsider tarafından da bahisle ilgili açıklama yapıldı ve mevzunun patent listesinde olduğu ve gerçekleşmesinin beklenen olduğu belirtildi.

Telefon
Whatsapp
Teklif Al
E-Posta
Projeler