Göksoy Medya Yazılım ve Teknolojileri

En İyisi İçin
Buradayız!

Göksoy Medya yenilikçi ve güvenilir bir yazılım firmasıdır. 2008 yılında Çorum’da kurulan Göksoy Medya 2020 yılında İstanbul’da ilk ofisini, 2022 yılında ise Ankara’da 3 ofisini açmıştır. Böylece güncel durumda tüm Türkiye’ye hizmet veren Göksoy Medya’nın 5 binden fazla müşterisi bulunmaktadır.

Türkiye’nin beklenen yazılım firması Göksoy Medya 2008’den bu yana en iyi hizmeti verebilmek adına günden güne gelişim göstermektedir. Genç ve dinamik kadrosu, misyonu ve vizyonu, alternatif hizmet seçenekleri, profesyonel iş anlayışı ile adım adım her müşteriye uygun hizmet modeli oluşturmaktadır.

Web Yazılım Çözümleri, Seo Hizmetleri , E-Ticaret ve E-İhracat Yazılım Çözümleri, Mobil Uygulama Hizmetleri, Entegrasyon Hizmetleri, Proje Planlama ve Yazılım, Stratejik Tespit gibi hizmet modelleri ile her kesime uygun olabilecek biçimde çeşitli hizmet modellerini bünyesinde barındırmaktadır.

2017 Yılında GM-restoran yönetim sistemini kurmuş, 2019 Yılında Goksoy Medya E-ticaret Script geliştirmiş, 2020 Yılında GM- Erp sistemlerini geliştirmiş, 2021 Yılında GM-Otel yönetim sistemini geliştirmiş, 2022 Yılında ise GM- Kurumsal Hazır paket Script geliştirerek vizyonlarını adım adım hayata geçirmiş hâlâ da başarıyla gelişmeye devam etmektedir.
Göksoy Medya kurulduğu günden bu yana şirketlerinin internet dünyasındaki vitrinlerini emanet edenlere en son yenilikler ışığında hızlı, karlı, güvenli ve etkin çözümler sunabilmeyi misyonu haline getirirken yazılım ve tasarım sektöründe mutlu ettiği müşterilerle önce istanbul daha sonra da Türkiye’de yenilikçi, mükemmelliği arayan, saygın ve lider firması olabilmeyi de vizyonu haline getirmiştir.

Yazılımlarda yenilikçi teknoloji kullanımı ile yenilikçi fikirler sunmayı, lead yönetimi sayesinde müşterilerinizle iletişim içerisinde kalarak devamlılık kazandırmayı ve tek bir noktadan ağınızı yönetme imkânını sunmaktadır.

Tüm işletmeler için sektörlerine özel çözümler sunan Göksoy Medya tasarım ve uyumluluğu, ihtiyaca uygun modülleri, kullanımı kolay yönetim paneli sayesinde kullanıcı deneyimlerini en üst performansta tutmak için çalışmakta ve geliştirmektedir.

Değişen müşteri ihtiyaçları, yenilenen teknoloji ve devlet regülasyonları sebebiyle hızlı ve güvenilir bir şekilde ayak uydurulabilmesi adına geliştirilebilir modelleme sistemi kullanmakta ve yazılımları sürekli geliştirilebilir bir alt yapıda kurmaktadır.

Müşterilerinin işlerini güvenle planlamasına yardımcı olan Göksoy Medya belirsizliğin giderilmesine yardımcı olarak müşterilerinin geleceklerine ışık tutmaktadır.

Çok çeşitli hizmet imkânı ve profesyonel iş anlayışı ile 5 binden fazla müşteriye sahip olan Göksoy Medya %100 memnuniyet ile başarılarına günden güne ivme kazandırmaya devam etmektedir

İletişim

Profesyonel Çalışanlarımız ilesizin için buradayız.

Neler yapıyoruz