Seo Hizmetleri

Seo hizmetlerinin ne olduğunu anlamak ve kavramak için önce Seo’nun ne anlama geldiği bilinmelidir. Seo arama motoru optimizasyonun kısaltmasıdır. Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında ki sonuçların iyileştirmeye yönelik çalışmaların tamamına Seo denir. Sizler için bu konudaki tüm teknik detayları göz önünde bulundururuz. Seo hizmetleri sunarken arama motorlarındaki botlar yerine kullanıcıyı esas alarak hareket ederiz.

Seo Hizmetleri Neden Önemlidir ?

Seo artık dijital pazarlamanın temelini oluşturmaktadır. Arama motorlarında varolmak isteyen her şirket mutlaka Seo hizmetlerinden faydalanmalıdır. Tasarım aşamasından, teknik aşamaya kadar olan süreçte Göksoy Medya her zaman yanınızda olmaya devam edecektir.  Dijital pazarlama alanlarında birbirinden farklı pazarlama stratejileri var ve yenileri üretilmeye devam ediyor. Kaç farklı pazarlama stratejisi ortaya çıkarsa çıksın bunların en başında her zaman Seo gelecektir.

Seo hizmetleri neden önemlidir? E-ticaret ve sanal alışveriş alışkanlıklarının artmasıyla iyileştirme ve optimizasyon çalışmaları artık bir şart haline gelmiştir. Diğer reklam türlerine oranla Seo daha izlenebilir ve sürdürülebilir bir çalışmadır. Televizyon reklamlarından alınan geri dönüşlerin sayısını takip etmek mümkün değildir. Seo hizmetleriyle yapılan çalışmanın ne kadarı satışa dönüştü, siteyi ziyaret eden kullanıcılar ne kadar süre geçirdi ve gelen ziyaretçi sayısı gibi bir çok şeyi aynı anda analiz edebilirsiniz. Analizler sonucunda zayıf yönlerinizi arama motoruna göre optimize ederek her zaman en üst sıraları hedefleyebilirsiniz.

Seo Danışmanlığında Verdiğimiz Başlıca Hizmetler

  • Site Analizi: Göksoy Medya olarak Seo Hizmetleri verirken ilk dikkat ettiğimiz husus var olan sitenizdir. Ürünlerinizi, pazar yerindeki diğer rakipleri, sattığınız ürünleri detaylı bir şekilde analiz ediyoruz. Sitenin detaylı analizi ile size gereksiz hizmetler değil var olması gereken ve tamamen siteyi iyileştirmek amacıyla hizmetler sunuyoruz.
  • Anahtar Kelimeler: Anahtar kelime Seo hizmetleri alırken en çok duyacağınız terimlerden biridir. Anahtar kelime sitenizin içeriğini özetleyen kelime veya kelime göbekleridir. Arama motorlarında sitenizin gösterilmesini ve kullanıcıya sunulmasını sağlar. İyi bir anahtar kelime seçimi bu nedenle çok önemlidir.
  • Rakip Analizi: Pazar yerlerindeki diğer siteleri de analiz ediyoruz. Göksoy Medya olarak amacımız sizi pazar yerindeki en güçlü site yapmak. Pazar yerindeki diğer rakipleri analiz ederek size en uygun stratejileri belirliyoruz.
  • Site Optimizasyonu: Kurumsal bir website Seo hizmetlerinin tamamından yararlanmak istiyorsa mutlaka sitesini Seo uyumlu hale getirmelidir. Seo uyumlu olmayan siteler Seo hizmetlerinden tam anlamıyla faydalanamazlar.
  • Raporlama: Anahtar kelime seçimleri, rakip hamlelerini doğru okumak, sıralama takibi yapmak Seo için oldukça önemlidir. Sizler için en doğru kararları vererek gereksiz harcamalardan kaçınıyoruz.

Sizde bu hizmetlerden yararlanmak ve sitenizi en üst sıralara taşımak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon
Whatsapp
Sepet
Teklif Al
Giriş Yap