İnternetHaziran 1, 2022

Stranger Things 4, birinci hafta sonunda yakaladığı izlenme sayısıyla Netflix’in yeni rekortmeni oldu

Netflix'in kendi dahili ölçüm sistemlerine nazaran, Stranger Things 4’ün yayınlanan birinci kısmı, birinci hafta sonunda 286,79 milyon saat ...

Netflix’in kendi dahili ölçüm sistemlerine nazaran, Stranger Things 4’ün yayınlanan birinci kısmı, birinci hafta sonunda 286,79 milyon saat görüntülenerek yeni bir rekora imza attı. Netflix dün yaptığı açıklamada bunu, “Netflix’te İngilizce bir TV gösterisi için şimdiye kadarki en büyük açılış hafta sonu” olarak nitelendirdi.

Stanger Things’in Netflix için dengeli bir muvaffakiyet kıssası olduğu bir gerçek. Dönem 3, 2019 lansmanından sonraki üç gün içinde 40 milyondan fazla haneyi kendine çekmişti. Stranger Things Dönem 2, üç günde 15 milyon izleyiciye ulaşmıştı.

Stranger Things 4, Cilt 1’in başarısı, kuşatılmış akış devi için düzgün haber olsa da, muhtemelen makûs gidişatı yahut bu yıl içinde yapmaya hazırlandığı değişiklikleri değiştirmeyecek. Netflix, en son kar raporundan bu yana planları hakkında çok fazla detay paylaşmamasına karşın, hala reklam takviyeli abonelik seçeneği üzerinde düşündüğü biliniyor.

paylaş
Telefon
Whatsapp
Teklif Al
E-Posta
Projeler