İnternetHaziran 9, 2022

Stranger Things’in 5. dönemi haftalık mı yayınlanacak? Beklenen yanıt geldi

Pek çok hayran, Netflix'in Stranger Things 4. dönem kısım yayın planıyla bir baş karışıklığı yaşıyor olabilir. Mayıs ayının sonunda yayınlanan ...

Pek çok hayran, Netflix’in Stranger Things 4. dönem kısım yayın planıyla bir baş karışıklığı yaşıyor olabilir. Mayıs ayının sonunda yayınlanan birinci yedi kısım şu anda izlenebiliyor. Lakin sinema uzunluğunda olduğu söylenen son iki kısmın bir ay sonra, 1 Temmuz’da yayınlanması planlanıyor.

Neyse ki Netflix’in Stranger Things için düşündüğü yayın programlarının geleceği bu olmayacak üzere görünüyor. Variety tarafından yönetilen bir panelde, Netflix’in ABD ve Kanada için senaryolu diziler lideri, son devirde yayılan haftalık kısım yayını söylentilerinin dizinin beşinci ve son dönemi için planlanmadığını doğruladı.

Peter Friedlander yaptığı açıklamada, “Stranger Things hayranları yıllardır bu diziyi bu türlü izliyorlar ve bence bunu değiştirmek onlar için hayal kırıklığı olur. Onlara tam olarak beklediklerini vermemek – ki bu, Stranger Things için dönemlik bir tecrübedir, bunu onlarla birlikte yaşıyorlar – bence çok ani bir değişiklik olur” dedi.

Friedlander, toplu izleme modelinin büyük olasılıkla yerinde kalacağını söyledi.

Friedlander ayrıyeten, “Üyelerimize nasıl izledikleri konusunda seçim hakkı vermek istediğimize inanıyoruz” dedi ve devam etti: “Ve onlara bu senaryolu dizilerde, izledikleri vakit izlemek istedikleri kadar izlemeleri için bu seçeneği vermek, sağlamak istediğimiz şey için hala temel teşkil ediyor. Ve böylelikle Stranger Things ile toplu bir dönem daha geleceğini söyleyebiliriz.

Telefon
Whatsapp
Teklif Al
E-Posta
Projeler