bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Stratejik Tespit nedir?

İşletmenin faaliyeti içinde iş akışını tespit ederek yazılım ihtiyaçlarını belirleyen ve çıkan netice doğrultusunda yazılım stratejisi kurgulayan bir tespit türüdür. Bu sürece katılmak isteyen tüzel ve reel şahıs olabilir. Tespitin yapılabilmesi için hazır işleyen bir sistemin olma ihtiyacı yoktur. Yeni girişimler de bu sürece katılarak planladıkları işlerinde ki ihtiyaçları çıkarabilirler.

Yazılım Gereksinimlerin Neler?

Yazılım Çözümleri ve Faydaları?

Fikirlerim için Yazılım Önerileri?

Yazılım Maliyetim Ne Kadar?

01Neden bir yazılıma ihtiyaç duyuyorum?

Gelişen dünyada bir çok firma teknolojik gelişmelerde ki trendi yakalayarak, işlerini çok daha kısa zamanlarda, eksiksiz olarak yazılım çözümleri ile yapmaktadır. Hata payını en aza indiren, verimliliği artıran, zamandan tasarruf ettiren ve işyeri maliyetlerini düşüren bu sistemler yardımıyla, işlerine odaklanan şirketler. Hedeflerine ulaşmayı, büyümelerini ve gelişmelerini hızlandırmıştır.

Yazılım gereksinimlerinden en önemlisi de çağa ayak uydurmaktır. Hızlı hareket eden teknolojik trendleri yakalamak her zaman hasılat sağlamaktadır. Günümüzde kurumsal Web Siteleri, E-ticaret, E-ithalat ve Web Tabanlı Yazılımlar sayesinde firmaların 7/24 ulaşılabilir olmalarını sağlanmaktadır. Ürünlerini haftanın her günü ve saati müşterilerine ulaşılabilir kılmak firmaların en büyük hedeflerindendir.

02Yazılımın Faydaları Nelerdir?

Yazılımların bir oldukça faydası vardır. Bunların en önemlileri ;

Yönetim
Ulaşılabilirlik
Mobilite
İş Gücü
Zaman

Firmalar teknoloji kaynaklı yatırımlarında çağa ayak uydurarak yeni nesle uyumluluklarını gösterir ve uzun zaman hayatta kalabilirler. Günümüzde Dijital Dönüşüm olarak bahsedilen konuların başlangıcında firmaların haiz oldukları web siteleri gelmektedir. Bu web siteler Kurumsal, E-Ticaret, Mikro veya Özel fonksiyonlu olmakla birlikte, çoğu zaman dinamik yapılardan oluşmaktadır.

03Yazılım Maliyetleri Nasıl Hesaplanır?

Yazılım farklı maliyetleri bulunur. Yazma maliyeti çoğu zaman adam/saat olarak malum metot ile hesaplanır. Yazılımın teknoloji maliyeti, bazı hususi yazılımlarda özel ve nadir bulunan yöntemler ile araçlar kullanıldığından, maliyete eklenmektedir. Donanım maliyetinde ise sunucu, bilgisayar, kamera benzer biçimde kalemler yer almaktadır. Fakat günümüzde süratli gelişen teknoloji yardımıyla hem yazma süreleri azalmış hem de sunucu şeklinde maliyetler giderek düşmektedir. Aynı zamanda kiralama yöntemi gibi ödeme yöntemleri yardımıyla, aylık minik taksitler ile ödeyerek de sahip olunabilecek bir yatırım haline gelmiştir. İhtiyaç olan bir yazılımın maliyeti her vakit faydasından küçüktür.

https://goksoymedya.com/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_03.png
https://goksoymedya.com/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_05.png

Stratejik Tespit Nasıl Yaptırabilirim?

Göksoy Medya ile iletişime geçerek!
1.Adım

Göksoy Medya ile İletişim Kur

2. Adım

Özet Bilgi ve Gün Planlaması

3. Adım

Planlanan Günde Ziyaret ve Analiz

4. Adım

Stratejik Tespit Sunumu ve Karar

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Bizimle tanışmak ister misiniz ?

Ücretsiz Stratejik Tespit yaptırmak için bizimle Whatsapp ile iletişime geçmek için aşağıdaki butona tıklayınız.
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://goksoymedya.com/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_04.png
Telefon
Whatsapp
Sepet
Teklif Al
Giriş Yap