İnternetHaziran 11, 2022

Teksas’ta bir hayvanat bahçesinin kameralarına yakalanan gizemli varlık başları karıştırdı

Görünüşe nazaran hiç kimse bir sabahın erken saatlerinde karanlıkta Teksas'taki Amarillo Hayvanat Bahçesi'nin güvenlik kamerasına neyin ...

Görünüşe nazaran hiç kimse bir sabahın erken saatlerinde karanlıkta Teksas’taki Amarillo Hayvanat Bahçesi’nin güvenlik kamerasına neyin yakalandığından tam olarak emin değil. Kent, bir çitin öbür tarafındaki şeyin bilinmeyen bir fotoğrafından figürü tanımlamak için yardım istiyor. Yakından bakarsanız, iki bacaklı ve iki kollu insansı bir varlık görünüyor, lakin, bu cins fotoğraflarda her vakit olduğu üzere, manzara çok bulanık.

Şehrin paylaştığı manzara 21 Mayıs tarihinde mahallî saatle 01:25’te çekilmiş üzere gözüküyor. belediye geçtiğimiz çarşamba günü toplumsal medya üzerinde yayınladığı fotoğrafla bir arada “Geceleri yürümeyi seven garip şapkalı bir kişi mi? Bir chupacabra mı? Bu UAO- Tanımlanamayan Amarillo Objesinin ne olabileceği hakkında bir fikriniz var mı?” sorularını sordu.

Chupacabra, keçilerden kan içtiği söylenen efsanevi bir yaratık. Toplumsal medya takipçileri, bu manzara için çitin üzerinden atlayan bir çakaldan Sonic the Hedgehog’a, vaşaktan Elvis’e kadar çeşitli açıklamalarda bulundu.

Amarillo’nun parklar ve rekreasyon müdürü Michael Kashuba, KFDA haber kanalına imajın gerçek olduğunu doğruladı. Ne Amarillo belediye liderinin ofisi ne de parklar ve dinlenme departmanı, şimdi husus hakkında ek bir yorum yapmadı.

paylaş
Telefon
Whatsapp
Teklif Al
E-Posta
Projeler