İnternetMayıs 3, 2022

Telegram paralı mı olacak? “Telegram Premium” argümanı başları karıştırdı…

Telegram kısa mühlet evvel, kullanıcıların o anda indirilen evrakları basitçe takip edebilmeleri için iletileşme platformuna yeni bir indirme ...

Telegram kısa mühlet evvel, kullanıcıların o anda indirilen evrakları basitçe takip edebilmeleri için iletileşme platformuna yeni bir indirme yöneticisi eklemişti. Rakipleri üzere Telegram da kullanıcıların işlerini kolaylaştıracak yeni özellikler üzerinde çalışıyor. Dikkat çeken yeni özelliklerden biri ünlü yazılım mühendisi Alessandro Paluzzi‘den geldi. Paluzzi, şirketin gelecekte bir abonelik hizmeti getirmeyi planladığını tez ediyor.

Paluzzi kısa bir mühlet evvel “Telegram Premium” isimli bir abonelik hizmeti keşfettiğini açıkladı. Bu hizmet, premium çıkartmaların kilidini açma, ek yansılar ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi yeni premium bilhassa birlikte gelebilir. Bununla birlikte, Paluzzi, abonelik fiyatı hakkında hiçbir şey paylaşmadı. Abonelik hizmeti yahut “Telegram Premium” un herkes için ne vakit kullanıma sunulacağı hakkında da rastgele bir detay vermedi.

Telegram’ın yanı sıra, WhatsApp da ticari müşterileri için bir abonelik hizmeti üzerinde de çalışıyor. Bu servisin avantajlardan biri, kullanıcıların birebir hesaba 10 adede kadar aygıtı bağlayabilmeleri olacak. Bununla birlikte, Telegram’ın yeni fiyatlı abonelik hizmeti, tüketicilerin isteklerini karşılamaya odaklanıyor. Telegram’ı birebir anda istediğiniz kadar aygıtınızdan açabiliyorsunuz.

paylaş
Telefon
Whatsapp
Teklif Al
E-Posta
Projeler