TikTok Logo ve Kullanıcı Adı Kaldırma

tiktok logo ve kullanici adi kaldirma VEVPKkfS

Son dönemlerin en popüler sosyal medya platformlarından bir tanesi hiç şüphesiz TikTok. Her gün milyonlarca yeni içeriği bünyesinde barındıran platform, pek çok viral içeriğe de ev sahipliği yapıyor. Hal böyle olunca sadece TikTok’ta değil, YouTube ve Instagram gibi platformlarda da TikTok videolarına denk gelebiliyoruz.

Ancak TikTok videolarını başka platformlarda paylaşmanın ciddi bir sorunu var. Öyle ki TikTok videolarında logo ile kullanıcı isminin yer aldığı küçük bir bölüm bulunuyor. Bu bölüm bazı videolarda sabit olarak yer alırken bazılarında ise yer değiştiriyor. Şimdi sizlere, videolardan bu bölümü çıkarmanızı sağlayacak online bir hizmetten bahsedeceğiz. Bu hizmet, HitPaw TikTok Watermark Remover.

TikTok logosundan saniyeler içinde kurtulabilirsiniz

8e51ae64c0398612a25dd2895e0c253b389b82fb

HitPaw TikTok Watermark Remover, oldukça basit bir şekilde kullanılabiliyor. Yapmanız gereken tek şey burada bulunan bağlantıya ulaşmak ve bir TikTok videosunun bağlantısını yapıştırmak. HitPaw’ın çevrimiçi aracı video üzerindeki logo ve yazıyı kaldıracak, videonun geri kalan kısmını ise olduğu gibi bırakacaktır. İşlem sonrası videoyu indirebilir, başka bir platformda paylaşabilirsiniz.

2b8320d2ff1f979753ab69f0b8c4ead00a638150

HitPaw TikTok Watermark Remover’ın en önemli yanı, bilgisayar, akıllı telefon veya tablete uygulama indirmeye gerek bırakmaması. Bir iPhone, Android telefon, tablet, PC veya Mac üzerinden herhangi bir internet tarayıcısını kullanarak TikTok videolarında temizleme yapabilirsiniz.