İnternetMayıs 12, 2022

Twitter’dan şaşırtan bir atak daha: Artık de Twitter Veri Dash isimli bir oyun yayınladılar!

Twitter, kimi zımnilik ayarlarını açıklamaya yardımcı olmayı amaçlayan yeni bir tarayıcı oyunu yayınladı. Twitter Veri Dash olarak isimlendirilen ...

Twitter, kimi zımnilik ayarlarını açıklamaya yardımcı olmayı amaçlayan yeni bir tarayıcı oyunu yayınladı. Twitter Veri Dash olarak isimlendirilen oyunu buraya tıklayarak çabucak oynayabilirsiniz.

Sitede oyunun açıklaması “PrivaCity’ye Beğenilen Geldiniz!” formunda başlıyor ve “Köpeğiniz Veri’yi inançlı bir formda parka götürün. Kedi reklamlarından kaçının, DM denizinde yüzün, trollerle savaşın ve yol boyunca Twitter tecrübenizin denetimini nasıl ele alacağınızı öğrenin” biçiminde devam ediyor.

Momo Pixel tarafından üretilen Twitter Veri Dash oyununu başlattığınızda, evvel oynamak istediğiniz lisanı seçiyor, akabinde Veri’ye birkaç düzeyde eşlik edecek dört karakterden birinde karar kılıyorsunuz. Oyunun kendisi aslında epeyce kolay bir yandan kaydırma platform oyunu.

Her düzeyde, kemikleri topladıktan sonra oyun oyuncuya Twitter’ın o düzey ile irtibatlı Twitter güvenlik ayarlarını anlatıyor ve bu ayarları yapabileceğiniz bir link görüntülüyor. Örneğin, kedi reklamları düzeyini geçtikten sonra şahsileştirilmiş reklamların nasıl açılıp kapanacağını öğreniyorsunuz.

Bununla birlikte, şirketin Elon Musk’ın satın alma teklifini kabul ettiği göz önüne alındığında, Twitter’ın geleceğinin büyük bir kısmı meçhul. Musk’ın, öbür şeylerin yanı sıra Twitter’ın denetleme siyasetlerini da gevşetmeyi planladığı biliniyor.

Telefon
Whatsapp
Teklif Al
E-Posta
Projeler