AppleMayıs 16, 2022

Uygun fiyatlı bir Apple TV hayali, bu yıl içerisinde gerçeğe dönüşebilir

Roku ve Amazon ile rekabet halinde olan Apple TV, ülkemizde de tüketiciler tarafından ilgi gören cümbüş platformlarından biri. Tek platform ...

Roku ve Amazon ile rekabet halinde olan Apple TV, ülkemizde de tüketiciler tarafından ilgi gören cümbüş platformlarından biri. Tek platform üzerinden hem sinema içeriklerini tüketme hem multimedya uygulamalarına erişme imkanı tanıyan Apple TV, ülkemizde 2 farklı versiyonuyla bulunuyor: Apple TV 4K ve Apple TV HD. Apple TV 4K, 32 GB’lık versiyonuyla 3 bin 399 TL, 64 GB’lık versiyonuyla 3 bin 749 TL olurken, Apple TV HD ise 2 bin 899 TL fiyatla alınabiliyor. Fakat bu seçenekler size kıymetli geliyorsa, Analist Ming-Chi Kuo’nun sizin için bir muştusu var.

Analist Ming-Chi Kuo’ya nazaran Apple, şu sıralar daha uygun fiyatlı bir Apple TV üzerinde çalışıyor. Buna nazaran bu yılın sonuna hakikat tanıtılacak olan “ucuz” Apple TV, böylelikle Apple’ın bu alanda daha güzel rekabet edebilmesine önayak olacak.

Ming-Chi Kuo bu duyuruyu Twitter hesabından yaparken, attığı tweet’te şunları söylüyor: “Apple, 2H22’de maliyet yapısını güzelleştiren yeni bir Apple TV sürümünü piyasaya sürecek. Apple’ın donanım, içerik ve hizmeti entegre etme konusundaki agresif stratejisinin rakipleriyle ortasındaki farkı kapatmaya yardımcı olacağını düşünüyorum.”

paylaş
Telefon
Whatsapp
Teklif Al
E-Posta
Projeler