Web Tasarım

Göksoy Medya olarak sizlere uzun süredir web tasarım hizmetleri sunmaktayız. Sitenizin en baştan görseller, metin fontları ve boyutları, grafikler gibi sitenizi oluşturma sürecidir.

Web tasarımı birçok bileşenden oluşmaktadır. Görseller, düzen, arayüz tasarımı, Seo optimizasyonu gibi birden çok faktörün bir araya gelmesiyle oluşmaktadır. Farklı faktörlerle site diğer platformlarda nasıl çalışıyor, nasıl göründüğünü etkilemektedir. Web geliştirme ile tasarımı birbirinden farklıdır. Biri kodlama ve yazılım işlemidir. Web tasarım ise bu kodlamaların nasıl görüneceğini belirlemektedir. Web tasarımcıları siteniz için sizden istediğiniz bilgileri alır. Bu bilgilere sadık kalarak ve geliştirerek size en iyi sonucu sunarlar. Bir web sitesinin iyi tasarlanması ve uyumlaması onun Seo performansını etkilemektedir.Sitenizin Seo uyumlamasından alınabilecek en iyi sonucu almak için web tasarımı önemli bir etkendir.

Web Tasarımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Web tasarımcıları tasarımlarını yaparken kendi özel araçlarına ihtiyaç duyarlar. İhtiyaç duyulan araçların ne kadarının kullanılması gerektiği tamamen sizle alakalıdır. Öncelikle dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar var. Bu unsurları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Ekibinizin büyüklüğü
  • Ortalama bütçeniz nedir? Bunun ne kadarını tasarıma ayırabilirsiniz?
  • Sitenizin ne tür teknik desteklere ihtiyacı olabilir? Bu teknik desteklerin ne kadarını biliyorsunuz?
  • Genel estetik fikirleriniz var mı ?
  • Web sitenizin temel amacı ne olucak
  • Daha sonrasında büyük uyarlamalar yapmak istiyor musunuz ? Uyarlamalı tasarım ile duyarlı tasarım aralarında farklar içermektedir.

Bu soruların cevabını bilmek hem sizin hem de bizim işimizi kolaylaştıracaktır. Süreci daha sağlıklı ilerletmek için bu soruların cevabını bilmek önemlidir. Göksoy Medya olarak biz sizin için her zaman en iyi siteyi tasarlamak için buradayız.

Web Tasarımında Fonksiyonellik

Fonksiyonel bir web sitesi hem kullanıcı hem de admin için çok önemldir. Sitenin kullanıcıya sunduğu deneyim ve kullanılabilirlik müşteriyi uzun süre sitede tutar. Sizde satmak istediğiniz ürün veya hizmeti böylece daha kolay bir şekilde müşteriye ulaştırabilirsiniz. Web tasarımının fonksiyonel olması için mutlaka şu özellikleri taşıması gerekmektedir.

  • Navigasyon
  • Seo
  • Hız
  • Uyarlanabilir veya duyarlı tasarım

Göksoy Medya olarak 2008’den beri web tasarımı konusunda alanında öncü durumdayız. Sizde en profesyonel destekleri almak istiyorsanız bize ulaşın.

Telefon
Whatsapp
Sepet
Teklif Al
Giriş Yap