AppleMayıs 4, 2022

Yeni Apple Watch SE 2 sızıntıları, kıymetli yenilikler bekleyebileceğimizi söylüyor

Her geçen gün yeni Apple Watch sızıntıları ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu kere sızıntıların merkezindeki model ise, daha uygun fiyatlı Apple ...

Her geçen gün yeni Apple Watch sızıntıları ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu kere sızıntıların merkezindeki model ise, daha uygun fiyatlı Apple Watch SE 2…

iDropNews kaynaklı sızıntılara nazaran, Apple Watch SE 2’de Apple Watch 7’de de kullanılan tıpkı S7 işlemcisi kullanılacak. Şu anki model S5 işlemci kullanıyor, bu da yeni modelin performansının gözle görünür bir halde yüksek olacağını gösteriyor.

Dahası, iDropNews, bu yıl Apple Watch SE 2’ye her vakit açık ekran teknolojisinin geleceğini de söylüyor. Görünüşe nazaran dahili hoparlörler de yükseltiliyor ve saatin EKG kayıt fonksiyonuna sahip olacağı sav ediliyor.

Tasarım, görünüşe nazaran hiç değişmiyor. Artık standart olan 40 mm ve 44 mm boyut seçenekleri kalacak. Gereç olarak yalnızca alüminyum kullanılacak. ABD fiyatının da 299 dolar olacağı öne sürülüyor.

Yeniden birebir sızıntılara nazaran pil ömrü 18 saat olacak ve Apple Watch 7 üzere süratli şarj teknolojisi kullanılacak. Lakin kandaki oksijen sensörü bulunmayacak.

Saatin piyasaya Apple Watch 8 ile bir arada, eylül ayında çıkacağı kestirim ediliyor.

Telefon
Whatsapp
Teklif Al
E-Posta
Projeler